Aktuality - napsali o nás

Další cyklokros byl v Chýnověm výsledky jsou zde , fotografie jsou umístěny na Rajčeti viz odkaz vpravo.

V neděli 8.10.2017 byl pro nás velice úspěšný závod v cyklokrosu TBC serie pro náš oddíl Kája, Verča,Jára,Klárka,Standa první místa Terezka,Kuba,Simča druhá místa, Adélka 3 místo, Vašík,David,Julča 4 místa, Luky Jára(se staršími) a Hanička 5 místa.Poté se na start postavili dospělé kategorie a Tomáš Horký si užil atmosféru s fandením od celého teamu a zajel skvěle. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci a skvělé výkony.

V minulém týdnu proběhlo v německém Grafenau vyhlášení MTB Sparkassen cupu 2017 kde do celkových výsledků výrazně promluvili závodníci našeho oddílu. Na 1.místě se umístila Kája Rothbauerová, na 2. místě byl Jirka Hrbek, 3.místa mají shodně Klárka Hronková a Verča Horká. Vyhlášení závodníci si tak převzali své první vyděláné eura cyklistikou. MTB sezóna je za námi, ale cyklokrosová jede na plné obrátky...

závodem v Soběslavi skončil Jihočeský MTB pohár, pět závodníků z našeho týmu se v celkovém hodnocení dostalo na "BEDNU":

Klára 1. Kuba 3. Standa 2. Adéla 2. Jirka 3.

v Prachaticích se 10.9. jel poslední závod Šumavského poháru, tři závodníci z našeho týmu se v celkovém hodnocení dostali na "BEDNU":

Karolína 1. Klára 2. Simona 3.

výsledky a komentáře jednotlivých závodů najdete na facebooku

- od konce září začínáme závodit na cyklokrossových tratích

V srpnu jsme měli týdení soustředění v Kukílích, kde jsme mimo jiné trénovali s Kubou Říhou, více na facebooku

Čkyně - Třetí závod Šumavského poháru MTB 2017

děti zajeli jak to jen nejlíp šlo Kája opět první, Terezka 3, Julča 4, Terezka 6, Jara 5, Jirka 6, Vašík 10, Kuba 15, Luky 18, Vojta 19, Kuba 6, Standa 7, Klarka 2, Simča 4, Tomáš 11. Zejména Luky si zaslouží obdiv když po pádu a tlačení bez řetězu statečně dokončil a Simča která si zajela svůj nejlepší závod. Foto a článek ze závodů je zde a výsledky jsou zde.

Řečické okruhy - Jihočeský MTB pohár

V sobotu 20.5.2017 jsme závodili v Kardašově Řečici. Závody byly součástí Jihočeského MTB poháru. Týmu se podařilo urvat několik cenných kovů. Závody byly pěkné, trať suchá a rychlá. Foto a článek ze závodů je zde a výsledky jsou zde.

Příprava trati v Kuklích

V sobotu 13. května jsme společnou brigádou dětí a rodičů připravili novou tréninkovu a závodní trať v Kuklích. Fotky z akce a více na facebooku.