Naše akce

Aktuálně připravované akce:

MTB Kukle 2020 

Kukle u Tálína 26. a 27.6.2020 

Zveme vás na 5.ročník Bulls MTB víkendu u obce Tálín (Kukle), který je zařazen v jihočeském MTB poháru. Začínáme v pátek závodem dvojic (prezentace od 16:00, závod od 18:00) V této oblíbené disciplíně se můžete utkat v kategoriích: Dvojice - Muž/Muž, Žena/Žena, Smíšené, Rodinné, Dítě/Dítě, Rodič/Dítě. V sobotu pokračujeme, od rána jsou na programu dětské závody, které přecházejí v hlavní závod (Maraton 30 a 45 km), ten začíná ve 13:30. Od Pátku je v areálu závodu možnost stanování a je připraveno zázemí včetně občerstvení. Po závodech je večerní diskotéka.  

Celková plánovaná kapacita závodů je 500 startujících včetně dětských kategorií, proto doporučujeme závodníkům se předem zaregistrovat.

  • startovné předem přihlášených závodníků / na místě  je 350Kč / 500Kč
  • startovné předem přihlášených dětí do 14 let včetně / na místě  je 100 Kč / 150Kč

Registrace : https://maraton.cz/index.php/terminovka/entry/80

 

Cyklokros pro Matýska

Kukle u Tálína 22.9.2019 

Matýsek se narodil jako zdravé miminko, bohužel kvůli vážnému průběhu novorozenecké žloutenky, má Matýsek poškozený mozek (motorické funkce a svalová ochablost), což přináší problémy s pohybem (nesedí, nechodí, pouze se převaluje). Jeho stav zlepšují pouze drahé neurorehabilitace, které však nehradí pojišťovny. 

Náš oddíl se rozhodl pomoci a proto výtěžek ze startovného poputuje právě na Matýskovu léčbu. Přijeďte podpořit Matýska účastí v závodu.